Yasal Uyarı

Videolar Hakkında Yasal Uyarı

tavsiyeevi.com, sağlık, yemek, eğitim, yaşam, anne-çocuk, astroloji v.b. birçok farklı alanda, farklı uzmanlarla ve markalarla yapılan etkinliklere ait, çeşitli bilgi ve tavsiyelere yer veren bir internet sitesidir. Tavsiye Evi’ndeki etkinliklere ait ses ve görüntülerin yer aldığı videolardaki içerikler Tavsiye Evi’ne aittir.

tavsiyeevi.com, hiç bir koşul ve şart altında, uzman tarafından verilen tavsiye, görüş, tahmin ve bilgilerin güvenliğini, doğruluğunu veya tamlığını taahhüt veya garanti etmemektedir. Sitede yer alan videoların içeriklerindeki bilgi, tahmin ve tavsiye niteliğindeki verilerin herhangi bir amaçla kullanılması veya uygulanması neticesinde meydana gelebilecek olan her türlü doğrudan veya dolaylı, maddi veya manevi zarar gibi sonuçlardan tavsiyeevi.com ‘un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

tavsiyeevi.com, sitesinde yer alan videolara, site üyeleri tarafından görüş ve düşüncelerini paylaşmak amacıyla yapılan yorumlardan dolayı doğabilecek sorumluluk, sözkonusu fikir ve düşüncelerini açıklayan Tavsiye Kanalı üyelerine ait olup, tavsiyeevi.com’un görüş ve düşünceleri denetleme yükümlülüğü bulunmamaktadır.

tavsiyeevi.com sitesinde yer alan videoların tamamı veya herhangi bir kısmı, tavsiyeevi.com ‘un bilgisi dışında hiçbir şekilde kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz.