Yoksa siz markanızı hiç gezmeye götürmüyor musunuz?

Markalar için artık yepyeni bir mecra var: Tavsiye Evi. Vitra, Hafele, Franke,Tefal, Kütahya Porselen, Migros, Dimes, Evmanya, Doğan Kitap, Joker, D-Smart, Viko, Panasonic ve daha pek çok markanın katkılarıyla bugünkü halini alan Tavsiye Evi dünyada ilk kez kadınlarla markaları gerçek bir ev ortamında buluşturuyor.

Börekler pişiyor, çaylar demleniyor ve markanızla melekler bu sıcak ortamda  bir araya geliyor. Hiç akla gelmeyenler soruluyor, yepyeni bir yön keşfediliyor, çekilen videolar sosyal medyada paylaşılıyor.Markanız satın alma kararını veren kadınların ne istediğini anlıyor. Ve bu evde herkes gülümsüyor.

Misafirler nasıl seçiliyor?

Markanız hayal ettiğihedef kitleyle buluşuyor. Bunun için 50 binden fazla Tavsiye Meleği taranarak markanıza en uygun isimler belirleniyor. Çocuklu, yalnız, teknoloji seven, duygusal, gezikolik, blogger her renkte her yaşta binlerce kadın Tavsiye Evi buluşmalarını dört gözle bekliyor.

Teknolojiyi seviyoruz.

Çünkü teknoloji daha çok paylaşmamızı sağlıyor, daha çok kadına ulaşmamızı… Videolar, özel raporlama sistemleri, canlı yayınlar… Teknoloji iletişim sınırlarımızı genişletiyor.

Markanız bu evde neler yapabilir?

* Hedef kitlesindeki kadınlarla sıcak bir ev ortamında buluşup “Marka-Tüketici Sohbetleri”  yapabilir.

* ”Focus Grup Çalışmaları” ile hedef kitlesine uygun gerçek sonuçlara ulaşabilir.

* Tadım etkinlikleri, konsept testleri, ürün testleri ve pre-post test deneyimleri ile “İçgörü Analizleri” yaptırabilir.

* “Eğitimler”, seminerler ve “ Deneyim Günleri” düzenleyebilir.

* ”Online Araştırma” ile segmente edilebilir bir data sayesinde hızlı bir şekilde ölçüm yaptırabilir.

* “Innovation Center- Ürün Geliştirme Toplantıları” düzenleyebilir.

* “Video İçerikleri ve Kullanıcı Testimonial” çekimleri yaptırabilir.

Markanıza eşsiz bir deneyim yaşatmak için iletisim@tavsiyeevi.com’a mail atarak ekibimizle iletişime geçin!