Sıkça Sorulan Sorular

Tavsiye Evi nedir ?

Tavsiye Evi, Bağdat Caddesi’nde kendi evlerimize benzeyen bir ev. Yani, Sanal değil Gerçek bir ev Merak ettiğiniz ürünleri birebir deneyebilmeniz için evimizi farklı farklı markalarla döşedik. Evimizin misyonu, markalarla kadınları samimi bir ortamda buluşturmak, evimizi kadınların yeni buluşma noktası haline getirmek.


Tavsiye Evi nerededir ?

Bağdat Caddesi, Bostancı – İstanbul


Tavsiye Evi’nde neler oluyor ?

Neler olmuyor ki! Kadın olmaya dair ne varsa bu ev’de konuşuluyor, deneniyor, tavsiye ediliyor ve tabii bol bol eğleniliyor. Dahası; Ünlü blogger şefler geliyor, yemekler pişiriyor, sohbetler ediliyor, lansmanlar yapılıyor, uzmanlara merak ettiğimiz sorular sorulup-cevaplar alınıyor, hem anneler hem çocuklar için bilgilendirici sohbetler yapılıyor, bilinçli ürün tercihleri için markalar yakında tanınıyor ve sonra da tüm bu keyifli anlar arkadaşlarla paylaşılıyor. Markaların ve kadınların birbiriyle buluşacağı inanılmaz bir kadın topluluğu oluşuyor. Yapılan etkinliklerimizi izlemek  ve  yeni etkinlik videolarından haberdar olmak için hemen Youtube Kanalı’mıza abone ol!


Tavsiye Evi’deki organizasyonlara katılabilmek için ne yapmam gerekiyor ?

Tavsiye Evi’ndeki etkinliklere katılım özel davet ile oluyor. Davet alabilmen için bir Tavsiye Meleği olman gerekiyor. Henüz Tavsiye Meleği değilsen, üzülme, her an melek olabilirsin.:) Tek yapman gereken “Tavsiye Meleği Ol” butonuna tıklayarak  Tavsiye Kanalı sayfasına gidip melek formunu doldurmak! Sonrası yeni dostluklar, özel deneyimler, bol kahkaha, kadın kadına tavsiyeler ve dahası…


Peki Üye Oldum, Sonra?

Etkinliklerimizi takvimimizden takip edip, gelmek istediklerine ön kayıt yaptırabilirsin. Sonrasında; etkinliğe gelebilmen için ise Tavsiye Evi Etkinlik Meleği’nden onay maili alman gerekiyor! O yüzden maillerini sık sık control et, çünkü her etkinliğe sınırlı sayısa melek gelebiliyor   ( Formu doldurman Melek olman yeterli; bizden herhangi bir onay maili almayacaksın)


Tavsiye Evi’ni başka nerelerden takip edebilirim?

Tavsiye Evi her yerde! Youtube kanalımız haricinde Facebook, Twitter, İnstagram ve Pinterest hesaplarımızdan etkinlikler ile ilgili tüm haberleri, yenilikleri ve paylaşımları takip edebilirsin!


Tavsiye Evi’ne Tavsiye Meleklerini nasıl, neye göre davet ediyorsunuz ?

Tavsiye Evi’nde yemek yapma etkinliklerinden günlere, mimarlarla workshop’lardan doktorlarla sohbetlere, çocuk bakımından cilt bakımına, geniş bir yelpazede etkinlikler oluyor. Tek amacımız, Tavsiye Evi’ndeki bu davetlere en uygun Meleklerin gelebilmesini sağlamak ve herkes için en büyük faydayı yaratabilmek. Meleklerimizi doğru seçebilmemiz için ağırlıklı olarak online anket yöntemini kullanıyoruz. Bu yüzden size hangi marka deterjan kullanırsınız, televizyonda ne seyredersiniz, çocuğunuza nereden oyuncak alıyorsunuz gibi anketler gelirse, cevaplamayı kaçırmayın..


Tavsiye Evi’ndeki etkinliklere katılmak için blogger olmam mı gerekiyor ?

Hayır. Evimizin kapısı tüm Meleklere açık.

İstanbul dışında oturuyorum. Tavsiye Evine gelebilir miyim ?

Şu anda sadece İstanbul’da ikamet eden Meleklerle sınırlı olan davetlerimiz, yakın bir zamanda Türkiye geneline açılacak. Ama üzülme! Tavsiye Kanalı kampanyalarımıza katılabilirsin, bunun için bizi takipte kal..


Tavsiye Evi’nde hangi markalar yer alıyor ?

Markette, bakkalda, çarşıda, pazarda, TV reklamlarında gördüğünüz tüm markalar dönüşümlü olarak etkinlik yapabilecekler. Tavsiye Evi’ni döşeyen Türkiye’nin öncü markaları bu evde yerlerini aldılar bile.Evi döşeyen sponsorlarımız:
Mutfak: Hafele ve Franke
Yerler, duvarlar ve banyolar: Vitra
Çocuk odası: Joker
Mobilyalarımız: evmanya.com
Porselenler: Kütahya Porselen
Aydınlatma: Viko & TAV Cam
Elektronik: Panasonic
Yayın: D-Smart
Küçük ev aletleri ve süpürgeler: Tefal, Rowenta, Moulinex


Tavsiye Evi’nde yapılan organizasyonlara istediğim kadar katılabilir miyim yoksa bir sınır var mı ?

Her etkinlik 10 Melek ile sınırlı. Davet alırsanız, dilediğiniz kadar etkinliğe katılabilirsiniz ama önceliğimiz her zaman evde hiç ağırlamadığımız Meleklerimizde.

Tavsiye Evi’ne gelince ne kazanıyorum ?

Tavsiye Evi’ndeki kadın kadına hoş sohbeti, muhabbeti ve harika bir deneyimi. Merak ettiğin bir ürünü kendi evindeymiş gibi deneyimlebilir, senin gibi tavsiye melekleriyle tanışabilir, bu harika topluluğun bir parçası olarak sosyalleşebilirsin .Bir de üzerine markalarımızın sizlerle paylaşacağı hediyeler, indirim kuponları, workshoplar da üzerine eklendi mi bu ev tadından yenmiyor melek.


Tavsiye Evi Tanrı Misafirlerini kabul ediyor mu ?

Tavsiye Evi’nin şu anda etkinlik yaptığı bir adet açık mutfak-salonu var. Siz kendinizi düşünün, ev ağzına kadar dolunca panik olmaz mısınız? Misafirleriniz ile yeteri kadar ilgilenemez, davetten hiç keyif almazsınız. Biz de aynısını düşündük ve her etkinliğimizi 10 Melek ile sınırladık. Ama diğer meleklerimizi de unutmuyoruz: Etkinliklerimizin çoğu Ustream Kanalımızdan Canlı yayınlanıyor! Burada olamazsan bile olan tüm bu sıcak ortamı ekran başından takip edebiliyorsun.

Tavsiye Evi’nde yapılacak organizasyonlar esnasında çekim yapılıyor mu ?

Tavsiye Evi’ndeki etkinliklerin çoğunda video çekimi ve fotoğraf çekimi yapılıyor. Eve gelirken bize çekimlerde yer almak istemediğinizi belirtirsen, size özel hazırladığımız koltuklara oturabilir ve gizemli bir melek olmanın keyfini çıkarabilirsin.

Cevabını alamadığın veya Sıkça Sorulan Sorular’a eklenmesini istediğin sorular için hemen bizimle iletişime geç…